Kamerové systémy

Kamerové systémy pro Váš dům.

montaze,kamery,zabezpeceni,domy,byty,nykoelektro,analog,digital,ip,Most


Návrhneme, dodáme a namontujeme mnoho typů analogových, digitální až po moderní IP KAMERY , nespočet variant dle individuálního přání.

V rámci projektu bezpečný dům, pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme montáž kamerového systému pro dohled, kdo k Vám do domu jde a naopak. Hlídejte si svůj majetek i ve sklepě a jiné prostorách ve svém domě .


V rámci dodatečného zabezpečení vnitřních prostor Vašeho domu montujeme i kamerové systémy umožňující sledovat vstupní a zadní vchody, sklepy a jiné prostory ve Vašem domě. Ty to záznamy nahrávat a pro pozdější možné použití při případné krádeži nebo vandalizmu použít a vyhledat záznam a předat příslušným orgánům ( policii ).

Je mnoho značek a typu od analogových, bezdrátové, digitální, IP atd

Systém pro Vás navrhneme dle Vašich požadavků a prostředků od základních až po kamerový systém IP, který umožňuje sledovat kamery na Vašem telefonu, tabletu, TV, atd


Montáže kamerových systémů poskytujeme po celém Mostě, Litvínov a okolí (Bílina, Duchcov, Horní Jiřetín, Braňany, Jirkov, Meziboří, Lom, Louny, Osek, Obrnice, Postoloprty, Žatec, Teplice, Chomutov, Kadaň, ).
Montáže kamerových systémů většího rozsahu, celém Severočeském kraji, Západočeském kraji, Středočeském kraji, Východočeském kraji, Hlavní město Praha .

PROČ SE ROZHODNOUT PRO NÁS?

Rychlost

Kvalita

Přijatelná cena

Spokojenost zákazníkůNapište nám

Máte - li jakýkoliv dotaz, něco Vás zaujalo, neváhejte a napište nám. Odpovíme Vám v co nejkratším termínu. Děkujeme Vaše Nykoelektro.

*
*+420
*
*

Údaje označené ' * ' je potřeba vyplnit.


Odesláním objednávky z formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.Kontakty
Jednající

Michal Nykodym

+420 722 71 71 28

nykodym@nykoelektro.cz


Objednávky


+420 722 71 71 28

info@nykoelektro.cz

Fakturace

Michal Nykodym
Raná 97
Raná u Loun
IČO : 06571611
DIČ : Plátce DPH