Elektroinstalace

Stavební a bytové komplexní rekonstrukce

Nykoelektro,elektroinstalace,bytové,domovní,rekonstrukce,panelový,rozvody,elektrika


Provádíme komplexní rekonstrukce elektroinstalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů a systémů.

Nabízíme rekonstrukce elektroinstalace malého i většího rozsahu v bytech, domech, chatách, kancelářích atd. Zajistíme Vám vše od vysekání zdiva, instalaci posledních zásuvky, nové rozvaděče až po nahození nových jističů..., ale také i částečné úpravy (příklad přidání okruhu pro zásuvky) v bytech, domech a jiných bytových i nebytových prostorách. Vše dle požadavku zákazníka.


Komplexní rekonstrukce elektroinstalací v bytech, domech a v jiných objektech.

Co, že vlastně znamená rekonstrukce elektroinstalace? Elektroinstalace jsou vodiče (kabely, dráty) které jsou uložené ve stěně vašeho bytu či domu nebo na povrchu v lištách. Rozdělují se na silnoproudé, to známe, jako zásuvky kam si zapojíme třeba Tv, pračku nebo světla, vypínače, jističe, ale také slaboproudé, to známe zase jako zásuvky pro internet, televizi nebo zabezpečení bytu EZS (elektronická zabezpečovací signalizace), domácí kino (reproduktory) a jiné rozvody.

A pokud stojíte před takouto rekonstrukcí elektroinstalace v bytě nebo domě, malého i většího rozsahu čeká vás hodně příprav, promyslet většinu věcí dopředu, ušetříte si spoustu zbytečných starostí. Přenechte ty to starosti na nás poradíme, zajistíme vše potřebné pro Vaši rekonstrukci rozvodů, i zednické a malířské práce. Máme znalosti nejen o platné legislativě ( bezpečná elektroinstalace ), ale také o vývoji technologii a navrhneme Vám i inteligentní elektroinstalaci kterou můžete ovládat vaše světla, zásuvky .. z mobilu, tabletu, počítače a jiného zařízení.

Pár rad před oslovení firmy, která Vám bude provádět rekonstrukci elektroinstalaci.

Zásuvek raději víc než míň, nemá cenu šetřit na počtu zásuvek. Obecně platí, že je lepší mít jich více a některé použít třeba jen dvakrát do roka, než mít pak celou domácnost opředenou kabely prodlužovačky. Než oslovíme jakoukoli firmu, měli jste tedy vědět, kde se všude bude provádět instalace, měnit, zda jen v některých místnostech, nebo po celém bytě a také jak by měla vypadat instalace nová, zda bude zasekaná do zdi, nebo v lištách. Při zasekávání do zdí počítejme s mnohem větším nepořádkem během prací a vyšší cenou.V panelovém domě může být cena zasekávané elektroinstalace až pětkrát vyšší než při jejím vedení lištami. Volbu jističe svěřte odborníkovi, který umí vše propočítat a zná příslušné normy. Předem si promyslete tvar a barvy zásuvek, vypínačů… Například místo standardního vypínače světla můžeme zvolit stmívač (umožňuje plynule nastavit intenzitu osvětlení) nebo čidlo pohybu, které rozsvěcí a zhasíná světlo v místnosti automaticky.

Kolik to bude stát?

Odhadnout cenu všech prací dopředu je zpravidla obtížné, protože ji ovlivňuje příliš mnoho aspektů. Roli například hraje to, jaké materiály z hlediska obtížnosti sekání máme v bytě (bude-li se sekat). Cenu ovlivní kromě jiného i množství nově připojovaných přístrojů, které souvisejí s instalacemi. Přesto lze zhruba říci, že u běžného třípokojového bytu s kuchyní v paneláku vychází standardní výměna elektroinstalací na 30 až 40 tisíc při vedení v lištách, při sekání je to od 70 tisíc výše.

Kromě silnoproudých rozvodů se vyplatí zvážit, kde všude také instalovat slaboproudé rozvody. Je velice nemilé pak zase sekat či lištovat, když už máte vše hotové a pěkné. Co jsou slaboproudé rozvody? Televize, internet, zabezpečovací zařízení, datové sítě atd. Doporučuje se nešetřit jejich počtem, protože i když se v současné chvíli může zdát nepotřebné, mohou se naše požadavky časem změnit. V každém případě je lepší instalaci televize nebo internetu spojit s výměnou elektroinstalací.


Rekonstrukce elektroinstalace poskytujeme po celém Mostě, Litvínov a okolí (Bílina, Duchcov, Horní Jiřetín, Braňany, Jirkov, Meziboří, Lom, Louny, Osek, Obrnice, Postoloprty, Žatec, Teplice, Chomutov, Kadaň, ).
Elektroinstalace většího rozsahu, celém Severočeském kraji, Západočeském kraji, Středočeském kraji, Východočeském kraji, Hlavní město Praha .

PROČ SE ROZHODNOUT PRO NÁS?

Rychlost

Kvalita

Přijatelná cena

Spokojenost zákazníkůNapište nám

Máte - li jakýkoliv dotaz, něco Vás zaujalo, neváhejte a napište nám. Odpovíme Vám v co nejkratším termínu. Děkujeme Vaše Nykoelektro.

*
*+420
*
*

Údaje označené ' * ' je potřeba vyplnit.


Odesláním objednávky z formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.Kontakty
Jednající

Michal Nykodym

+420 722 71 71 28

nykodym@nykoelektro.cz


Objednávky


+420 722 71 71 28

info@nykoelektro.cz

Fakturace

Michal Nykodym
Raná 97
Raná u Loun
IČO : 06571611
DIČ : Plátce DPH