Přístupové systémy (čipy)

Zabezpečte přístupu do domu

rys,rak,bes


Bezpečný dům je projekt, kterému se také věnujeme, poněvač si stejně jako všichni v našem okolí uvědomujeme, že bezpečnost je v dnešní době na prvním místě a důležitá součást našeho života.

Trochu něco o tomto systému.

Přístupový systém nabízí nahrazení klasických klíčů elektronickými čipy a to bezkontaktními RFID čipy. V prostoru vchodu do Vašeho domu je umístěna jednotka přístupového systému s čtečkou, ke které uživatelé přikládají čipy. Systém po přiložení čip identifikuje a umožní vstup do domu.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem jsme v oblasti přístupových systémů dostaly až do bodu, kdy probíhá vstup do domu pomocí RFID čipu, který je umístěn přímo v zvonkovém table od Tesla Stropkov. RFID čip může sloužit také i k ovládání výtahu či vstupu do sklepních kójí, které jsi též můžete zabezpečit čipovým systémem. Přístupový systém (čipy) lze napojit na elektrický zámek, samozamykací zámek a jiné el. zámky.

Montáže přístupových systémů (čipy) poskytujeme po celém Mostě, Litvínov a okolí (Bílina, Duchcov, Horní Jiřetín, Braňany, Jirkov, Meziboří, Lom, Louny, Osek, Obrnice, Postoloprty, Žatec, Teplice, Chomutov, Kadaň, ).
Montáže přístupových systémů (čipy) většího rozsahu, celém Severočeském kraji, Západočeském kraji, Středočeském kraji, Východočeském kraji, Hlavní město Praha .


cipy,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámky
Levné,otvírání,cipy,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámky
Levné,otvírání,cipy,rfid,Emarine,125khz,zabezpeceni,domů,zámky
Levné,otvírání,cipy,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámky
Levné,otvírání,čtečka,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámkyMalé rozměry, nenápadná.
Levné,otvírání,čtečka,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámkyKov, zinková slitina - antivandal provedení
Levné,otvírání,čtečka,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámkyBezkontaktní RFID mini čtečka Mifare 13,56 Mhz (vhodné na výtah)
Levné,otvírání,cipy,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámkyPodsvícená elegantní QR čtečka QR-86 a MIFARE 13,56MHz kHz čipů, IP44, WG26.
cipy,rfid,Mifare,DESfire,13,56mhz,zabezpeceni,domů,zámky13,56MHz MIFARE bezdrátová autonomní/systémová bezdrátová čtečka WR1, IP65, WG26-34, 433MHz dosah 30m.

Můžeme pro Vás namontovat i jiné značky přístupových systémů (Sebury, ZKAccess, VAR-TEC, Partizan ..), zámků (Erbi, Fab, Kaba, Abloy ..) dle vašich přání.(pokud to nebude system za 2 kč.)
příklad. přístupové biometrické systémy se snímačem otisku prstu.

Biometrické systémy přináší několik výhod, nepotřebujete klíč nebo čip, krádež není možná, biometrický klíč nelze ukrást, neztratíte ani nenecháte ve dveřích Váš klíč - prst, máte vždy s sebou, cena - nepotřebujete kupovat klíče či čipy, nelze zkopírovat ani klonovat, každý z prstů je jedinečný.


Pokud si nevíte rady neváhejte kontaktujte nás, poradíme systém a typ na míru přímo pro Vás.

PROČ SE ROZHODNOUT PRO NÁS?

Rychlost

Kvalita

Přijatelná cena

Spokojenost zákazníkůNapište nám

Máte - li jakýkoliv dotaz, něco Vás zaujalo, neváhejte a napište nám. Odpovíme Vám v co nejkratším termínu. Děkujeme Vaše Nykoelektro.

*
*+420
*
*

Údaje označené ' * ' je potřeba vyplnit.


Odesláním objednávky z formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.Kontakty
Jednající

Michal Nykodym

+420 722 71 71 28

nykodym@nykoelektro.cz


Objednávky


+420 722 71 71 28

info@nykoelektro.cz

Fakturace

Michal Nykodym
Raná 97
Raná u Loun
IČO : 06571611
DIČ : Plátce DPH